Hızlı Paykasa al rahat bir şekilde harca

Hızlı Paykasa

Paykasa al rahat bir şekilde harca

Paykasa ödeme sistemi nedir ?

Paykasa ödeme sistemi nedir ?

Günümüzde bir çok alışveriş sitesinde farklı ödeme sistemleri kullanılmaktadır. Bu ödeme sistemlerinin arasında bir çoğu kimlik bilgilerinizin neredeyse tamamına yakınını sizden ister ve bunları sizden izinsiz bir şekilde depolar. İnternet ortamının en büyük sorunu ise hala güvenlik sorunudur. Depolanan bu kişisel bilgilerin depolanması özellikle sürekli alışveriş işlemi yapan kredi kartı sahiplerinin bilgilerini açık bir şekilde tehdit etmektedir. Özellikle internet medyasında sıklıkla duyduğumuz; kimlik bilgileri çalındı haberleri maalesef ki bir çok alışveriş yapan insanın başını derde sokmakla beraber hayatlarının kararmasına kadar sonuçlanmıştır. Kimlik bilgileriniz bir çok dolandırıcılık işlemlerinde dolandırıcılara ışık tutmaktadır. Kimlik bilgileriniz ne kadar gizli olur ise internet ortamında güvenlik seviyeniz de bir o kadar artmaktadır.

Kimlik Bilgilerimi Nasıl Korurum

Kimlik Bilgilerimi Nasıl Korurum ?

Kimlik Bilgilerimi Nasıl Korurum ?

Kimlik bilgilerinizi farklı ödeme yöntemleri kullanarak rahatlıkla koruyabilirsiniz. Uzun yıllar boyunca sanal alışverişlerde “escrown” diye adlandırılan bir işlem kullanılmaktadır. Güvene dayalı bu sistemde alışveriş yapacak olan müşteri; parayı bir güvenli havuza yatırır. Satıcı paranın bu güvenli havuza yattığını teyit eder, ürünü alıcıya kargolar veya farklı bir şekilde teslim eder. Bu şekilde hem satıcı hemde alıcı kendini güvende hisseder. Bu ve bunun gibi güvene dayalı sistemler kişilerin kimlik bilgilerini sorgulamaz ve güvene dayalı bir alışveriş sistemini destekler. Bu işlemlerin karşılığında ise güven veren havuz sistemi küçük bir komisyon bedeli ile iki tarafında alışveriş işlemini başarıyla sonuçlandırır.

Peki Hızlı Paykasa Nasıl Bir Yol İzler ?

Paykasa Nasıl Alınır ve Paykasa Bozum İşlemleri

Paykasa Nasıl Alınır ve Paykasa Bozum İşlemleri

Paykasa da bir çeşit escrown işlemi gibi bir yol izler. Uluslararası sistemlerde kabul görmüş bu ödeme sistemi sayesinde, dilediğiniz ortamda satın aldığınız tutar kadar harcama yapabilirsiniz. Yani satın aldığınız paykasa tutarı kadar işlem yaparsınız ve devam sağlayabilecek hiç bir tehlikenin zorluğuna girmezsiniz. Paykasa al rahat et sloganı ile çalışan paykasa bir çeşit para birimi olma yolunda ilerlemektedir. Paykasa tıpkı altın gibidir, satın aldığınız gibi dilediğini zaman paykasa bozdurabilirsiniz. İsterseniz paykasa al dığınız noktaya dilerseniz de farklı bir siteden ne zaman isterseniz paykasa tutarınızı nakit e çevirebilirsiniz. Paykasa 16 hane içeren sanal ödeme sistemidir, hiç bir kimlik bilginizi istemez,Öde ve Rahatla mantığı ile işlemektedir.

Paykasa Bozdurma İşlemini Sitenizde Yapabilir miyim ?

En hızlı paykasa sitesi

En hızlı paykasa sitesi

Diğer tüm sitelerde olduğu gibi paykasa kartı sitesinde de paykasa bozdurma işlemlerini çevirim içi destek ekibimiz ile konuşarak gerçekleştirebilirsiniz. Tıpkı döviz işlemlerinde olduğu gibi paykasa al ım ve paykasa bozdurma işlemleri de farklı kur oranlarına sahiptir. Paykasa kartı piyasada bulunan neredeyse tüm sitelerden daha fazla paykasa bozum kuru vermektedir. Güncel fiyatlar, anlık paykasa bozdurma kampanyaları gibi fırsatları da sunan paykasakarti.net kullanıcılarına; IOS ve Android uygulamaları üzerinden de kampanya bildirimleri sunarak müşterilerine daha fazla kar elde etmelerini sağlamaktadır.

Bir Cevap Yazın