Paykasa, sadece İnternet üzerinde kullanılan sanal para birimidir. Harcamalarınızı güvenli hale getirmede etkilidir. İnternet’te yaptığınız harcamaları Paykasa Kart ile kimliğinizi gizleyerek yapabilirsiniz..

Paykasa internet alışverişleri için kullanılan sanal bir kredi kartıdır. İnternet üzerinden yapılan alışverişlerde kimliğinizi saklamanıza imkân sunar. Aynı gerçek kredi kartı gibi 16 hanelidir. Ancak tek seferde kullanılır. Bir kere kullanıldıktan sonra kart kendisini otomatik olarak imha eder. Bu sayede oldukça güvenli bir alışveriş imkânına sahip olabilirsiniz.

paykasa nedir

paykasa nedir

Paykasa Ne İçin Kullanılır?

Günümüz eticaret teknolojisi içerisinde internet oldukça önemli bir yer işgal eder. Artık tüm alanlarda internet teknolojisi kullanılır. Buna yapılan alışverişler de dâhildir. Artık yapılan tüm alışverişler internetten yapılır.

İnternet alışverişleri hem firmalar için hem de kullanıcılar için oldukça avantajlıdır. Firmalar ürünlerini internet aracılığı ile pazarlamaya başlar. Bu durum da firmalar için çok daha ekonomiktir. Ayrıca alışveriş yapanlar için de avantajlıdır. Çünkü insanlar pek çok ürüne internet sayesinde ulaşabilirler. Bu sayede oldukça kolay bir şekilde istedikleri ürünlere ulaşabilirler.

İnternetten alışverişin bu kadar yaygın olması bazı güvenlik sorunlarını da ortaya çıkarır. Çünkü internetten yapılan alışverişlerde kredi kartı kullanılır. Ancak kredi kartı kullanmak bazı siteler için tehlikelidir. Maalesef kredi kartı dolandırıcılığı da bu dönemde artmaktadır. Bu nedenle insanlar güvenmedikleri sitelere kredi kartı bilgilerini vermek istemezler. Bu durumda da alternatif yollar arayışına girerler.

İnternet alışverişlerini güvenli hale getirmek için paykasa al işlemini yapabilirsiniz. Paykasa nedir, Paykasa tek kullanımlık bir sanal karttır. Bu sayede de güvenmediğiniz sitelere kredi kartı bilgilerinizi vermek zorunda kalmazsınız.

Paykasa Kart Nerelerde Kullanılır?

Paykasa kart, internet alışverişlerinde ve online oyun sistemi içerisinde kullanılır. İnsanlar internet üzerinde vakit geçirirken bu vakti eğlenceye dönüştürmek isterler. Bu nedenle de internet üzerinde oyun oynama hizmeti veren pek çok site vardır.

Oyun sitelerinde oyun oynamak için sanal paralara ihtiyaç vardır. Aynı zamanda oyun sırasında ihtiyaç duyulan çoğu şey de sanal paralar ile alınır. Sanal paralar da internet üzerinden online bir şekilde alınır. Bu sırada kredi kartı ve kimlik bilgileri paylaşılmak zorunda olur. Bu zorunluluğu paykasa satın al sitelerinden paykasa kartı alarak ortadan kaldırabilirsiniz. Bu sayede son derece güvenli oyun oynayabilirsiniz.

Paykasa Kartın Özellikleri Nelerdir?

Paykasa kart ön ödemeli bir kredi kartıdır. Sanal alışverişler için kullanılır. Aynı gerçek kredi kartı gibi 16 haneden oluşan bir numara sistemi vardır. Ayrıca kartın bir de pin numarası bulunur. Alışverişlerinizde bu pin numarası kullanılır. Bu şekilde alışveriş için başka herhangi bir bilgi vermeye gerek yoktur.

Paykasa kart tek kullanımlıktır. Satın aldığınız kartı tek seferde kullanırsınız. Kart kullanımdan sonra kendini otomatik olarak imha eder.

Paykasa kart, her bütçeye uygun şekilde alınabilir. Kartın hiçbir kart aidatı, ekstra faizi gibi ödemeleri yoktur. Bu durum da paykasa kartın kullanımını avantajlı hale getirir.

Paykasa Kart Kullanmanın Avantajları Nelerdir?

Paykasa kart kullanmak her şeyden önce sizi internet kart dolandırıcılarından korur. Bu sayede internette yapılan tüm harcamalar güven içerisinde gerçekleşir. İsteseniz oyun oynamayı dilerseniz de alışveriş yapmayı bu sayede güvenli hale getirmiş olursunuz.

Paykasa bozdurma ve paykasa satın al işlemlerinizi güven içerisinde sağlayabilirsiniz. Bunun için 10 Euro, 15 Euro, 20 Euro, 50 Euro, 100 Euro, 150 Euro, 200 Euro, 250 Euro, 500 Euro ve 100 Euro değerindeki kartları tercih edebilirsiniz. Sanal alışverişin en güvenilir hali olarak paykasa kart size hizmet verir.