Paykasa Bozdurma İşlemleri

Paykasa Bozdurma İşlemleri

Paykasa bozdurma işlemlerinizi web sitemiz üzerinden yapabilirsiniz. Güvenilir ekibimiz sayesinde, anında Paykasa Kartınızdaki bakiyenizi bozdurabilirsiniz. İster Türk Lirası olarak İsterseniz de Dolar veya Euro olarak Paykasa Bozdurma işlemi yapabilirsiniz. En hızlı Paykasa Bozdurma işlemleriniz yapan firma olarak müşteri memnuniyeti konusunda iddiamızı sürdürüyoruz. Sadece bizi arayarak Paykasa kart bozdurma işlemi ile kartlarınızı nakite dönüştürmeniz mümkündür.

Paykasa Bozdurma ve Çekme İşlemi

Paykasa Kartlar, siz müşterilerimize sağlamış olduğu güvenli, süratli ve avantajlı alışveriş fırsatlarının yanında artık nakit para ihtiyacınıza da yanıt verebilmektedir.

Online alışverişlerinizi gerçekleştirdiğiniz firma size Paykasa ile ödeme yapmış olabilir. Alışveriş kazançlarınızdan elde ettiğiniz Paykasa gelirlerini hemen bizim aracılığımız ile nakite çevirebilirsiniz. Paykasa kartlarınızı kullanmayıp nakite çevirmek istediğiniz her durumda Paykasakarti.net yanınızdadır. Paykasa ile para çekme işleminizi en güvenli ve süratli şekilde sitemiz üstünden gerçekleştirebilirsiniz.

Paykasa Resmi Bayi olarak min.10€ ve üstü kartlarınızı nakite çevirerek anında banka hesabınıza havale imkanı sunmaktayız. Paykasa ile para çekme işleminizi düşük bir komisyonla en süratli ve güvenli şekilde sitemiz üstünden gerçekleştirebilirsiniz.

Paykasa kart bozdurma iyi mi yapılır?
● Tüm satın alma ve bozum işlemlerinizi güvenli bir halde gerçekleştirebilmeniz için internet sitemizden süratli ve kolay bir halde üyelik oluşturmanız gereklidir.
● Paykasa üyelik hesabınızdan, bankanızı seçip, şube kodunuzu ve IBAN numaranızı girerek hesap ekleme işleminizi gerçekleştirin.
● Sitemiz üstünde BOZDUR kısmından, eklemiş olduğunuz banka hesabınızı ve kartınızın € cinsinden kıymetini seçip, haiz olduğunuz kart numaranızı girin. Arkasından kısa bir süre içinde bozum işleminiz tamamlanıp, nakit paranız hesabınıza gönderilecektir.

7 gün 24 saat süresince Paykasa Canlı Destek hattımız üstünden, Paykasa’ya dair yaşayacağınız her problemde yardım alabilir, satın alma ve Paykasa kart para çekme işlemleriniz için yönlendirme talep edebilirsiniz. Tüm talep ve istekleriniz için canlı destek hattımız üstünden ve destek@paykasakarti.net adresinden bizlere ulaşabilirsiniz.

Paykasa ile güvenli alışverişin ve Paykasa’nın ayrıcalıklarının keyfini yaşamaya devam edin.