55PAYKASA
55PAYKASA
 • 7/24 CANLI DESTEK HİZMETİ
 • HIZLI VE ANINDA TESLİMAT
 • EN UYGUN FİYAT

80PAYKASA
80PAYKASA
 • 7/24 CANLI DESTEK HİZMETİ
 • HIZLI VE ANINDA TESLİMAT
 • EN UYGUN FİYAT

100PAYKASA
100PAYKASA
 • 7/24 CANLI DESTEK HİZMETİ
 • HIZLI VE ANINDA TESLİMAT
 • EN UYGUN FİYAT

125PAYKASA
125PAYKASA
 • 7/24 CANLI DESTEK HİZMETİ
 • HIZLI VE ANINDA TESLİMAT
 • EN UYGUN FİYAT

150PAYKASA
150PAYKASA
 • 7/24 CANLI DESTEK HİZMETİ
 • HIZLI VE ANINDA TESLİMAT
 • EN UYGUN FİYAT

Paykasa Fiyatları

Paykasa Fiyatları, Euro üzerinden hesaplanmaktadır. Euro kurundaki artışlar ve azalışlar Paykasa Fiyatlarını sürekli etkilemektedir. Paykasakarti.net üzerinden size sunduğumuz Paykasa hizmetlerinde “en uygun fiyat politikası”nı müşterilerimize yansıtmaktayız.  Euro fiyatındaki yükselişleri müşterilerimize mümkün olduğunca yanıstmamaya çalışıyoruz. Şu an için Paykasa bozdurma fiyatımız 3,60 Türk Lİrası’dır (TL)… Paykasakarti.net, her zaman diğer firmalardan daha uygun fiyat garantisini size sunar.

İnternet aleminin sürekli büyüyüp güncellenmesiyle ve bizlerin yememizden içmemize, giyinmemize ve daha bir sürü ihtiyaç ve isteklerimiz hakkında bulabileceğimiz alışveriş siteleri ve satıcılar karşımıza çıkmakta… İşte paykasa fiyatları tam da bu ekonomiden etkilenmektedir. Dolar / Euro Paritesi neyse, Paykasa Fiyatları da gelişen ve değişen ekonomi hareketlerine göre farklılık göstermektedir.

Milyonlarca insan bunları değerlendirip, günde yine milyonlarca sipariş verip alışverişlerini gerçekleştirmektedir. Bunlardan bazıları yaptığı alışverişlerden şikayetçi, hatta bazıları yapamadığından bile şikayetçi. Çünkü İnsanlar genellikle güvenemiyor veya internetin kullanımında zorluk çekiyor. E tabi ki alışveriş ve ödeme yapıyorsunuz sonuçta, ortada bir para dönüyor, bu yüzden oluşabilecek hırsızlık, dolandırıcılık gibi durumlar karşısında internetin almaya çalıştığı güvenlikler gayet normal. İşte bu ihtiyaç doğrultusunda verilen hizmetleri sadece bankalar ve internet değil, paykasa gibi firmalar da sağlıyor. Paykasa satın al seçeneği ile birkaç tıklamada sizde paykasa sahibi olabilir ve bu sorunları hiç yaşamadan kolayca alışverişlerinize devam edebilirsiniz.

Paykasa Nedir? Sistem Nasıl İşler?

Uygun Paykasa Fiyatları

Uygun Paykasa Fiyatları

Paykasa’ nın kendi cümleleriyle firmayı kısaca özetlemek gerekir ise, “Online ödeme yapmanın en hızlı yolu!” Peki nedir bu online ödeme derseniz eğer, online ödeme, istediğiniz zaman internet üzerinden yapılan ödeme seçeneğidir. Yani buradan yola çıkarak paykasa için ödemeyi 16 haneli pin koduyla yaptırabilen bir sanal kart veya online ödeme hizmeti diyebiliriz. Yalnız paykasa ile anlaşmalı siteler üzerinde kullanılabilen paykasa, sadece lira olarak değil euro olarak da kullanılabiliyor. Kısacası ucuz paykasa ile güvenli alışveriş keyfinizi sürekli olarak yaşayabilirsiniz.

Nasıl Satın Alırım

Şuanda kısa bir süreliğine sitede mobil ödeme ve kredi kartı ile ödeyerek paykasa sahibi ne yazık ki olamıyoruz. Ancak en kısa sürede siteye bu seçeneklerin ekleneceği söyleniyor ve şuanda yapmamız gereken şey müşteri temsilcisiyle iletişime geçip, kartınızı online olarak firma üzerinden temin etmemiz oluyor.

Paykasa Bozdurma Nedir? Nasıl Yapılır

Paykasa bozdurma işlemi ve uygun paykasa fiyatları euro kuru ile paralel bir şekilde devam ediyor. Yani bu demek oluyor ki, euro kuru arttığında, aynı zamanda sizin elinizdeki paykasanın değeri de aynı oranda artış gösteriyor. Paykasanızı bozdurmak için ilk adım olarak müşteri temsilcisiyle iletişime geçtikten sonra paykasa kodunuzu yetkili kişiye teslim ediyorsunuz. Son olarak hesap numaranız konuşma esnasında sizden istenecek ve ödemeyi bu yol ile teslim alacaksınız.

“Ben çok fazla alışveriş yapmıyorum, fazla miktarlara gerek yok” derseniz de paykasanın fiyatlandırma politikası buna uyum sağlayacak biçimde tasarlanmış ve listesinde gayet paykasa al seçenekleri ile çeşit çeşit paykasa kartları sunulmakta.