Paykasa fiyatları ve paykasa kampanyaları

Paykasa Fiyatları

Paykasa Fiyatları

paykasa fiyatları

paykasa fiyatları

Paykasa fiyatları Son dönemlerde internetin hayatımızda büyük bir yer edinmesiyle birlikte gelen, giyim, gıda, sanayi ve aklınıza daha ne kadar sektör gelirse gelsin, hepsinin satışlarının internet üzerinden gerçekleştirildiğe şahit oluyoruz. Bu durum tabi ki de hem üreticiler, hem tüketiciler için büyük kolaylık sağlıyor. Fakat azımsanamayacak kadar bir tüketici veya üretici topluluğu, benim görüşüm dahilinde de haklı olarak, ortada bir yüz yüze görüşme olmadığı için gerek üründen, gerek ödeme ve teslim alma aşamalarından endişe duyuyor. Bugünkü yazımızda alışverişin en önemli kısmından biri olan ödeme işlemine değinip, sizi paykasa sanal kart ile tanıştıracağım.

Nedir bu paykasa ?

Paykasa diğer ön ödemeli kartlarda olduğu gibi, fiyatlarının şirketin belirlediği  ve o günün döviz kuru üzerinden değişerek de belirlendiği, euro kur tabanlı, online ödeme için yapılmış  bir sanal karttır. Yani internetten paykasa ile anlaşmalı olan sitelerden, rahatça sorunsuz alışveriş yapmak için sadece paykasa al seçeneğiyle kartınzı satın alarak keyfinize bakabilirsiniz.

Güvenli Alışveriş

Dolandırıcılığın ve hileciliğin hat safhada olduğu 21. yüzyılda paykasa sanal kart, 16 haneli pin koduyla yapacağınız alışverişleri maksimum güvende yaptırmayı hedefliyor. Satışlarını kendi resmi sitesi üzerinden gerçekleştiriyor. Paykasa fiyatları hakkında, asılsız, kim olduğu belirli olmayan, en ucuz paykasa gibi reklamlarla size sms veya arama yoluyla ulaşan kişileri de dikkate almamanızı tavsiye ediyoruz.

Paykasa nasıl alınır ?

Paykasanın sitesine girdiğinizde yukarıdaki bölümden “paykasa satın al” seçeneğini tıklarsanız, karşınıza bir bilgilendirme yazısı gelecek.Bu bilgilendirme yazısı, paykasanın, henüz kredi kartı ve mobil ödeme yöntemlerine geçiş yapmadığı, fakat bu yöntemler üzerinde çalışmaların devam ettiği ve en kısa sürede sisteme geleceği yönünde.

Paykasayı satın almanın şuanda tek yolu, müşteri hizmetleri ile telefon veya sitedeki sürekli online durumda olan canlı destek üzerinden iletişime geçip, yetkililer yardımıyla satın alma işleminizi gerçekleştirmek.

Paykasa fiyatları nasıl?

     Herkesin çok zorlanmadan alabileceğini düşündüğüm bir fiyat politikası ile karşımıza gelen paykasa fiyatlarını diğer ön ödemeli olan kartlarda da olduğu gibi döviz kuru üzerinden belirlemekte. (Euro) Fiyatlar her gün döviz kuruna göre değişmekte olup piyasayla paralel bir şekilde ilerlemekte.

 

Bir Cevap Yazın