Paykasa Haberler

Paykasa fiyatları ve paykasa kampanyaları

Paykasa Fiyatları

Paykasa Fiyatları

paykasa fiyatları

paykasa fiyatları

Son dönemlerde internetin hayatımızda büyük bir yer edinmesiyle birlikte gelen, giyim, gıda, sanayi ve aklınıza daha ne kadar sektör gelirse gelsin, hepsinin satışlarının internet üzerinden gerçekleştirildiğe şahit oluyoruz. Bu durum tabi ki de hem üreticiler, hem tüketiciler için büyük kolaylık sağlıyor. Fakat azımsanamayacak kadar bir tüketici veya üretici topluluğu, benim görüşüm dahilinde de haklı olarak, ortada bir yüz yüze görüşme olmadığı için gerek üründen, gerek ödeme ve teslim alma aşamalarından endişe duyuyor. Bugünkü yazımızda alışverişin en önemli kısmından biri olan ödeme işlemine değinip, sizi paykasa sanal kart ile tanıştıracağım.

Nedir bu paykasa ?

Paykasa diğer ön ödemeli kartlarda olduğu gibi, fiyatlarının şirketin belirlediği  ve o günün döviz kuru üzerinden değişerek de belirlendiği, euro kur tabanlı, online ödeme için yapılmış  bir sanal karttır. Yani internetten paykasa ile anlaşmalı olan sitelerden, rahatça sorunsuz alışveriş yapmak için sadece paykasa al seçeneğiyle kartınzı satın alarak keyfinize bakabilirsiniz.

Güvenli Alışveriş

Dolandırıcılığın ve hileciliğin hat safhada olduğu 21. yüzyılda paykasa sanal kart, 16 haneli pin koduyla yapacağınız alışverişleri maksimum güvende yaptırmayı hedefliyor. Satışlarını kendi resmi sitesi üzerinden gerçekleştiriyor. Paykasa fiyatları hakkında, asılsız, kim olduğu belirli olmayan, en ucuz paykasa gibi reklamlarla size sms veya arama yoluyla ulaşan kişileri de dikkate almamanızı tavsiye ediyoruz.

Paykasa nasıl alınır ?

Paykasanın sitesine girdiğinizde yukarıdaki bölümden “paykasa satın al” seçeneğini tıklarsanız, karşınıza bir bilgilendirme yazısı gelecek.Bu bilgilendirme yazısı, paykasanın, henüz kredi kartı ve mobil ödeme yöntemlerine geçiş yapmadığı, fakat bu yöntemler üzerinde çalışmaların devam ettiği ve en kısa sürede sisteme geleceği yönünde.

Paykasayı satın almanın şuanda tek yolu, müşteri hizmetleri ile telefon veya sitedeki sürekli online durumda olan canlı destek üzerinden iletişime geçip, yetkililer yardımıyla satın alma işleminizi gerçekleştirmek.

Paykasa fiyatları nasıl?

     Herkesin çok zorlanmadan alabileceğini düşündüğüm bir fiyat politikası ile karşımıza gelen paykasa fiyatlarını diğer ön ödemeli olan kartlarda da olduğu gibi döviz kuru üzerinden belirlemekte. (Euro) Fiyatlar her gün döviz kuruna göre değişmekte olup piyasayla paralel bir şekilde ilerlemekte.

Paykasa mobil ödeme ve kredi kartı ile paykasa satın alma işlemleri

paykasa mobil ödeme

Paykasa Mobil Ödeme

paykasa mobil ödeme

paykasa mobil ödeme

Teknolojinin ve internetin hayatımızdaki yeri her geçen gün dahada önemli bir hal alıyor. Tüm kimlik bilgilerimiz, mesajlaşmamız ve özel hayatımıza dair olan şeyler teknoloji sayesinde artık elektronik ortamda saklanmakta. Bu yüzden insanlar internet, bilgisayar ve telefon kullanırken dikkatli olmak durumunda kalmakta.

Günümüzde dünyada milyonlarca insan her gün internetten alışveriş yapmakta ve bu alışverişlerinde bazı sorunlarla karşı karşıya kalmaktadır. Bunlardan bazıları, güvenlik problemleri yani hırsızlık veya çalınma olayları, Kredi kartı veya internet bankacılığı kullanmamak, internetten yapılan ödeme yöntemlerinin insanlara zor ve teferruatlı gelmesi.

Kredi Kartı İle Paykasa Satın Al

Tüm bunlara çözüm olarak piyasaya çıkan paykasa sektörünün öncülerinden olup, 6 senedir çalışmalarına devam etmekte. Anlaştığı internet sitelerinde paykasa mobil ödeme ile öde seçeneği ile bu zorlukları ve güvenlik problemlerini ortadan kaldırıyor. Siteye giriş yaptığımızda karşımıza gayet sade ve kullanımı kolay bir site çıkıyor, burada paykasa satın al seçeneğine tıklıyoruz ardından karşımıza ödeme seçenekleri çıkıyor fakat sitede paykasa Mobil ödeme ile veya Kredi kartı ile paykasa satın alımı henüz gerçekleştirilemiyor.

Bu yüzden müşteri temsilcisiyle iletişim kurup firma üzerinden satın alım işlemimizi gerçekleştiriyoruz. Her insana hitap edebilen, her bütçeye uygun olan paykasa farklı ödeme seçenekleriyle de kendisini daha da tercih edilebilir kılıyor, sizde paykasa kullanmak isterseniz, sitede paykasa fiyatlarına tıklayarak giriş yapabilerek kendinize uygun pahalı veya ucuz paykasa satın alabilirsiniz.
Sadece Türk lirası üzerinden fiyatlandırma politikası olmayan paykasa, bizlere euro ile paykasa satın alma seçeneği de sunuyor. Paykasanın belirlediği kurlar üzerinden paykasanızı aynı zamanda bozdurabildiğiniz paykasa, sosyal medyada paykasanın sayfasını beğenen ve paylaşan müşterilerine yüksek kurdan bozdurma işlemi gerçekleştiriyor. Firma 6 sene gibi bir sürede gerçekten büyük bir site havuzu ve müşteri kitlesine ulaşmakla kalmayıp, aynı zamanda müşterilerinin de önerilerini göz önünde bulunduruyor. Site üzerinden istediğiniz zaman iletişime geçebileceğiniz, ilgili ve samimi bir canlı destek bulunmakta dilerseniz sesli olarak da müşteri hizmetlerini arayarak iletişime geçebilirsiniz.

Mobil Paykasa

Bilgisayarınız yok veya bilgisayar kullanmaktan pek hoşnut olmuyorsanız, paykasanın mobil uygulaması da android ve ios platformlarında olmak üzere telefonlarınızda yer alabilmekte. Eğer sizde bu yazımızda bahsettiğimiz problemleri yaşamak istemeyip, anında tek tık ile ödeme kolaylığı yaşamak istiyorsanız paykasa al seçeneğiyle karta kolay bir şekilde sahip olun. Mobil uygulamalarımızı sitemizin en altında bulunan linklerden indirebilirsiniz.

Hızlı Paykasa al rahat bir şekilde harca

Hızlı Paykasa

Paykasa al rahat bir şekilde harca

Paykasa ödeme sistemi nedir ?

Paykasa ödeme sistemi nedir ?

Günümüzde bir çok alışveriş sitesinde farklı ödeme sistemleri kullanılmaktadır. Bu ödeme sistemlerinin arasında bir çoğu kimlik bilgilerinizin neredeyse tamamına yakınını sizden ister ve bunları sizden izinsiz bir şekilde depolar. İnternet ortamının en büyük sorunu ise hala güvenlik sorunudur. Depolanan bu kişisel bilgilerin depolanması özellikle sürekli alışveriş işlemi yapan kredi kartı sahiplerinin bilgilerini açık bir şekilde tehdit etmektedir. Özellikle internet medyasında sıklıkla duyduğumuz; kimlik bilgileri çalındı haberleri maalesef ki bir çok alışveriş yapan insanın başını derde sokmakla beraber hayatlarının kararmasına kadar sonuçlanmıştır. Kimlik bilgileriniz bir çok dolandırıcılık işlemlerinde dolandırıcılara ışık tutmaktadır. Kimlik bilgileriniz ne kadar gizli olur ise internet ortamında güvenlik seviyeniz de bir o kadar artmaktadır.

Kimlik Bilgilerimi Nasıl Korurum

Kimlik Bilgilerimi Nasıl Korurum ?

Kimlik Bilgilerimi Nasıl Korurum ?

Kimlik bilgilerinizi farklı ödeme yöntemleri kullanarak rahatlıkla koruyabilirsiniz. Uzun yıllar boyunca sanal alışverişlerde “escrown” diye adlandırılan bir işlem kullanılmaktadır. Güvene dayalı bu sistemde alışveriş yapacak olan müşteri; parayı bir güvenli havuza yatırır. Satıcı paranın bu güvenli havuza yattığını teyit eder, ürünü alıcıya kargolar veya farklı bir şekilde teslim eder. Bu şekilde hem satıcı hemde alıcı kendini güvende hisseder. Bu ve bunun gibi güvene dayalı sistemler kişilerin kimlik bilgilerini sorgulamaz ve güvene dayalı bir alışveriş sistemini destekler. Bu işlemlerin karşılığında ise güven veren havuz sistemi küçük bir komisyon bedeli ile iki tarafında alışveriş işlemini başarıyla sonuçlandırır.

Peki Hızlı Paykasa Nasıl Bir Yol İzler ?

Paykasa Nasıl Alınır ve Paykasa Bozum İşlemleri

Paykasa Nasıl Alınır ve Paykasa Bozum İşlemleri

Paykasa da bir çeşit escrown işlemi gibi bir yol izler. Uluslararası sistemlerde kabul görmüş bu ödeme sistemi sayesinde, dilediğiniz ortamda satın aldığınız tutar kadar harcama yapabilirsiniz. Yani satın aldığınız paykasa tutarı kadar işlem yaparsınız ve devam sağlayabilecek hiç bir tehlikenin zorluğuna girmezsiniz. Paykasa al rahat et sloganı ile çalışan paykasa bir çeşit para birimi olma yolunda ilerlemektedir. Paykasa tıpkı altın gibidir, satın aldığınız gibi dilediğini zaman paykasa bozdurabilirsiniz. İsterseniz paykasa al dığınız noktaya dilerseniz de farklı bir siteden ne zaman isterseniz paykasa tutarınızı nakit e çevirebilirsiniz. Paykasa 16 hane içeren sanal ödeme sistemidir, hiç bir kimlik bilginizi istemez,Öde ve Rahatla mantığı ile işlemektedir.

Paykasa Bozdurma İşlemini Sitenizde Yapabilir miyim ?

En hızlı paykasa sitesi

En hızlı paykasa sitesi

Diğer tüm sitelerde olduğu gibi paykasa kartı sitesinde de paykasa bozdurma işlemlerini çevirim içi destek ekibimiz ile konuşarak gerçekleştirebilirsiniz. Tıpkı döviz işlemlerinde olduğu gibi paykasa al ım ve paykasa bozdurma işlemleri de farklı kur oranlarına sahiptir. Paykasa kartı piyasada bulunan neredeyse tüm sitelerden daha fazla paykasa bozum kuru vermektedir. Güncel fiyatlar, anlık paykasa bozdurma kampanyaları gibi fırsatları da sunan paykasakarti.net kullanıcılarına; IOS ve Android uygulamaları üzerinden de kampanya bildirimleri sunarak müşterilerine daha fazla kar elde etmelerini sağlamaktadır.

Ucuz paykasa satın al

Ucuz Paykasa

ucuz paykasa

ucuz paykasa

İnternet üzerinde online ödeme işlemleri için kullanılan Paykasa hizmeti fiyat farklılıklarına uğramaktadır. Bu fiyat değişiklikleri özellikle siteler arasında değişmektedir. Sizler de ucuz paykasa hizmeti arıyorsanız; konumuzun detayını inceleyebilirsiniz.
Bilindiği üzere internet üzerinde bulunan sitelerde birçok ödeme yöntemi gerçekleştirebilirsiniz. Ancak özellikle kredi kartı ve banka kartı ile ödemelerde güvenlik sıkıntısı yaşanmaktadır. Ayrıca bir kredi kartı ya da banka kartı sahibi değilseniz; internet üzerinden uygun fiyata alışveriş fırsatını da kaçırmış olacaksınız. Tam bu noktada ise Paykasa platformu devreye girmektedir. Paykasa’dan çeşitli ödeme yöntemleri ile paykasa kart almak gerekmektedir. Bunun için havale&eft ya da kredi kartı ile ödeme yapabilirsiniz. Eğer kredi kartınız ya da banka kartınız yok ise Paykasa hesap numaralarına ATM’den kartsız işlem yaparak para yatırabilirsiniz. Bu da sizi çeşitli güvenlik risklerinden koruyacaktır. Paykasa kartlar 16 haneli bir PİN’e sahip olmaktadır. Bu numara ile internet alışverişlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca internet üzerinde siteler farklı paykasa fiyatları sunmaktadır. Gelişen bilgi çağında en ucuz paykasa hizmetini veren siteleri bulmak çok da zor olmayacaktır.

Ucuz Paykasa Nerelerde Kullanılır

 

ucuz paykasa nerelerde kullanılır

ucuz paykasa nerelerde kullanılır

Alışveriş siteleri kredi kartlarının yanı sıra diğer ödeme koşullarını da desteklemektedir. Sizler de ilk olarak paykasa kart alabilir. Yüksek miktardaki alışverişlerinizde güvenle ödeme yapabilirsiniz. Paykasa kart ayrıca imajbet, bets10, tempobet, tipobet, betboo, axbet, forvetbet, noxwin, odeonbet, imajbet, rotabet, jojobet, artemisbet, betmatik, albet, sportotobet, malpasbets, superbahis, youwin, rivalo platformlarını da desteklemektedir.
Yıllardır Paykasa hizmeti satan siteleri tercih etmeniz ise sizin için iyi olacaktır. Bilindiği üzere birçok site dolandırıcılık amacı ile paykasa kartları sattığını belirtmektedir. Ancak bu siteler paraları aldıktan sonra herhangi bir dönüş sağlamamaktadır. Bu aşamada ise sizin yapmanız gereken Paykasa konusunda güvenilir olan siteleri tercih etmenizdir. İnternet üzerinde onlarca Paykasa sitesi bulunmaktadır. Ancak siz Google’ dan araştırma yaparak hem ucuz paykasa hem de güvenilir paykasa satışı yapan siteler hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.
Yıllardır kredi kartının yerine güvenle kullanılan Paykasa sistemi önümüzdeki günlerde de dünyanın en çok kullanılan ödeme yöntemleri arasında bulunmaya devam edecektir.

Paykasa Kart Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Paykasa Kart Hakkında Bilmeniz Gerekenler
Paykasa Avantajları Yeni Sezonda sizlerle birlikte bu yolda yürüyoruz. Bizi bırakmayan karşılıklı itimat ile birlikte yürüdüğümüz kıymetli siz müşterilerimize en doğru fiyatı en güvenli paykasayı sizlerle ulaştırıyoruz.

Paykasa Kart Hakkında tüm sorularınızı yanıtlıyoruz.

Paykasa Kart kullanılan en yaygın ön ödemeli kart sistemidir.

Paykasa Kart Sitemi Iyi mi İlerlemektedir ? / Paykasa Kart Iyi mi Satın Alınır ? / Paykasa Kart Kullanımı Iyi mi Gerçekleştirilir ?

Bu sorular şeklinde tüm sorularınıza ” www.paykasakarti.net ” web adresimizin Canlı destek hattından ve telefon hattımızdan informasyon alabilirsiniz.

Paykasa ön ödemeli kart sistemi € değerlerini kapsamaktadır.Kredi kartı gerektirmeksizin tek kullanımlık şifredir. Paykasa 16 haneli olup yükleme yapacağınız sitede TL bazında hesabınıza yatan ve alışveriş seçeneğinizi binlerce siteye taşımış ön ödemeli sanal bir kart sistemidir. Paykasa kart alımını yetkili bayi adresimizden almak için sitemizin canlı destek hattına yada telefon hattımıza bağlanarak alan kişi temsilcilerimiz ile kontakt haline geçmeniz gereklidir.Kısa bir ön kayıt işleminden sonrasında paykasa kod değerlerinden size uygun kartı seçip fiyat listesindeki TL karşılığını banka havale hesaplarımızdan bir tanesine geçiyorsunuz.Havale işlemini tamamladıktan sonraki adım alan kişi temsilcilerimize bağlanıp informasyon vermek olacak. Paykasa kodunuz artık hazır size sms yada canlı destek hattından ulaştırılan kodunuzu kimselerle paylaşmayınız.16 haneli paykasa nızı kullanım gerçekleştireceğiniz sitenize yüklemek için paykasa ile yükleme ve kod değerinizi girmeniz yeterlidir.Hesabınıza geçen meblağ güncel kur ile yansır.Bunun hesabını sizde kolayca günlük kura erişerek kolayca yapabilirsiniz.

Paykasa Kart Bozum Iyi mi Gerçekleştirilir ?

Paykasa alışverişlerinizde kazancınızı bozum yaparak hesabınıza aktarıyoruz.Sitemizin güncel kur bilgisini canlı destek hattımızdan alabilirsiniz.Kazanç sağladığınız siteden Paykasa çekim işlemi yaparak bizlere aktaracağınız kod ve banka havale bilgileriniz ile bozum işlemi de alım işlemi kadar kolaydır.Lüzumlu paykasa kod bilgilerinizi bizlere aktardıktan sonrasında size ilişkin hesap bilgisine bakiyeniz 1 dakika içinde aktarılmaktadır.

Paykasa Kart Hakkında bilmek istediğiniz ve öğrenmek istediğiniz tüm sorularınız için sizleri beklemekteyiz. Paykasa alım ve Paykasa bozdurma işlemlerinizi tamamen Paykasa Yetkili Bayimizde gerçekleştirebilirsiniz. Paykasa alışverişlerinizde kullanım yapacağınız sitenizin bonus imkanları takip etmenizi öneriyoruz.Kazancınızı ve karlı alışveriş seçeneğinizi size en iyi şekilde önermekten kaçınmadan güvenilir adımlarla üstün alan kişi odaklı emek verme performansımızı sizlere taşımaktayız.

Paykasa ailesi olarak güvenli ve süratli alışveriş için bizi tercih ettiğiniz için gurur duymaktayız.[/vc_column_text]

paykasa satın al konulu makalemizi de mutlaka okuyun.

[/vc_column][/vc_row]

Paykasa Kullanılan Siteler Nelerdir ?

Paykasa kullanılan siteler

Paykasa kartını bir çok alışveriş sitesinde kullanabilir. Kullandığınız miktarlar üzerinden bonus

paykasa kullanılan siteler

paykasa kullanılan siteler

kazanabilirsiniz. Bonuslarınız ile oyunlarda ki yatırımlarınızı daha da fazla arttırabilirsiniz. Paykasa kullanılan siteler arasında ; alışveriş siteleri, oyun siteleri, facebook game, skype iletişim, zynga premium ve bir çok oyun ve alışveriş sitesinde kullanılabilir durumdadır.

Paykasa kullanılan yerlerde paykasa kullanarak hem güvenli bir alışveriş yapabilir hemde dolandırılma korkusu yaşamadan alışverişlerinizi tamamlayabilirsiniz. Kazandığınız tutarları paykasa olarak sitelerden teslim alabilirsiniz. Kazandığınız tutarları paykasa ya çevirdikten sonra paykasakarti.net den anında bozdurarak hesabınıza havale olarak ödemenizi alabilirsiniz.

Paykasa kullanılan yerlerde ödeme sistemleri arasında paykasa logosunu gördüyseniz panelden paykasa kodunu hesabınıza anında ekleyebilir vakit kaybetmeden alışverişlerinizi tamamlayabilir  veya oyunlarınızı oynayabilirsiniz.

Bu tarz kazanç sitelerinin en büyük sorunlarından birisi de kazanılan tutarları tahsil etme zorluğudur. Özellikle çevremizde takip ettiğimiz kadarı ile insanalar kazançlarını tahsil etmek te zorlanıyorlar, tahsilat sistemlerinin başında havale de gelse kazanç siteleri bu konuyu çok fazla sevmiyor.

Paykasa nın önemi

Paykasa hem kazanç sistemi için hemde kazanç sitelerinde oyun oynayan kişiler için çok önemli bir aracıdır aslında. Hem güvene dayalı bir sistem hemde iki taraf içinde kazançlı bir sistem olduğu için ödemelerinizi hızlı bir şekilde alabiliyorsunuz.

Paranızı anında paykasa ya çevirerek paykasakarti.net e aktarıyorsunuz hem yüksek kurdan yararlanıyorsunuz hemde diğer masraflardan kurtularak nakit paranızın daha çok elinizde kalmasını sağlıyorsunuz. Paykasakarti.net yüm bu işlemler için sürekli olarak müşterilerine hizmet vermektedir. En kısa sürede sitemizde ki paykasa fiyatlarını araştırarak müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçin ve paykasa al manın farklılığını bizimle yaşayın.

Paykasa al ile ilgili makalemizi de mutlaka okuyun…

Paykasa Kart Al, hızlı ve ucuz paykasa satın al

paykasa kart al

Paykasa Kart Al ın önemi ve kolaylıkları

Günümüzde sanal alışveriş kolaylığını kullanan insan sayısı gittikçe artmaktadır. Sanal alış verişin sağlamış olduğu avantajların yanında getirmiş olduğu bazı güvenlik sorunları da vardır.internetten, alış veriş yapanların kredi kartı bilgilerini kopyalanabilirken kimlik bilgilerini de çalabiliyorlar. Bu tür güvenlik problemi yaşamaktan kaçınan kişiler kredi kartı ve kimlik bilgilerini sanal ortamda paylaşmaktan kaçınıp güvenli yollara yöneliyorlar. Bu yolların başlangıcında 2005 yılından beri İngiltere’de kurulan paykasa Kart sistemi geliyor. 2005 yılından beri sanal alışveriş yapanların sayısıyla doğru orantılı olarak büyüyen bu sistem dünyada en yaygın  para birimi ile çalışıyor: Euro ()

Paykasa Kart 19 haneli PIN kodu olan kartlarla satılırken, direkt satın alabileceğiniz somut bir kart bulunmuyor. Bunun yerine size 16 haneli PIN kodunu direkt olarak satan 420 binden fazla internet sayfası var. Bu sitelerden biriyle iletişime geçip sitenin belirlediği ödeme yöntemi ile –ki bu genel anlamda havale olur- 16 haneli PIN kodunuzu süratli ve güvenli bir halde satın alabiliyorsunuz. Bu aldığınız kodu yurt içinde fazla kullanma seçeneğiniz olmasa da dünya genelinde kullanabileceğiniz 20 binden fazla alış veriş sitesi var. Alışveriş yapacağınız siteyi seçin, satın alacağınız ürünü bulun ve hiçbir kişisel data yada kredi kartı bilgisi olmadan yalnız 16 haneli PIN kodunuzu girerek alışverişinizi tamamlayın. Bu kadar kolay ve güvenlidir.

Paykasa kart ile kişisel bilgi güvenliği

Paykasa kart al sistemi yalnız kişisel bilgileriniz ve kredi kartı bilgileriniz için güvenlik sağlamaz. Kendi içinde de güvenlik sistemleri bulundurur. Hazırlanıp size verilen 16 haneli PIN kodunuz paykasa tarafınca 128 yada 256 Mbit şifreleme sistemi kullanılarak şifrelenir. Sadece sizin de dikkat etmeniz ihtiyaç duyulan bir iki mevzu var. İlk olarak kesinlikle paykasa kart alacağınız sitenin güvenilir olmasına dikkat edin. Bunu sitenin referanslarına bakarak ve siteden daha ilkin alış veriş yapmış kullananların yorumlarına bakarak anlayabilirsiniz. Ek olarak PIN kodunuzun da size hususi bulunduğunu unutmadan dikkatlice korumalısınız. Bu güvenlik şartlarına dikkat ettiğiniz sürece başka bir sorunla karşı karşıya gelme ihtimaliniz yoktur. Bozdurma işlemlerinizi de sitemiz üzerinden yüksek kurlar ile yapabilirsiniz.

Yılların bizlere verdiği tecrübeyle paykasa kartınızı en süratli ve güvenle alabileceğiniz Resmi Sitemiz    www.paykasakarti.net canlı destek ile gerek bilgisayar gerekse mobilden  7/24 hizmetinizdedir.

Paykasa Al, paykasa kart, paykasa bozdurma

Hızlı Paykasa kart al

paykasa al

paykasa al

Yeni nesil bir ödeme yöntemi olan Paykasa Kart ile online ödemelerimiz ve hesap bilgilerimiz güvence altına alınmış olur. Gelişen ödeme sistemlerine yeni bir boyut katan Paykasa Kart, ön ödemeli bir sanal karttır. İnternet yaşamın her yanında artık bu kadar yaygın bir hal almışken, kuşkusuz ki bunu fena niyetler için kullanmak isteyenler insanlarda türemektedir; fakat ön ödemeli sanal kartınız ile tüm riskleri ortadan kaldırabilirsiniz.

Kullananların büyük kısmı alışveriş gerçekleştirmek istedikleri sitelere güvenemedikleri için kişisel ve hesap bilgilerini vermek istememektedir; tam da bu aşamada ödemelerinizi gerçekleştirmenin süratli ve güvenli bir yolu olarak Paykasa kart hayatınıza giriyor.

Hızlı Paykasa kart al, kredi kartından değişik olarak kartınızı alırken gerçekleştirdiğiniz ön ödeme miktarı kadar limit sahibi olmasıdır. Kişisel bilgilerinizi üçüncü kişilerle paylaşmaya gerek kalmadan haiz olduğunuz kartınızla güvenli bir halde alışverişlerin izin ödemelerini gerçekleştirebilir, bahis sitelerinde oyun oynayabilirsiniz.

Avrupa’da oldukça uzun süredir yaygın olan Hızlı Paykasa kart al kart kullanımı vatanımızda de son yıllarda çoğunlukla tercih edilen, güvenli bir ödeme yöntemi olmaya adım atmıştır. Güvenilir, süratli ve yeni nesil diye nitelendirebileceğimiz bu ödeme sistemi hayatınıza girdikten sonrasında web artık sizin için daha özgürce zaman geçirebileceğiniz bir ortam haline gelecektir. Paykasa kart, alışveriş gerçekleştirirken kredi kartı yada banka kartı benzer biçimde hesap bilgilerini içeren ödeme yöntemlerini kullanmak istemeyen yada banka kartlarına haiz olmayan müşterilerimiz için son aşama kullanışlı bir hizmet sunuyor.

Nasıl Hızlı Paykasa Kart Al abilirim ?

paykasa al guvenilir

paykasa al

Paykasa bozdurma kart ile internette zaman geçirirken kişisel bilgilerinizin başkalarının eline geçmesinden tedirginlik duymadan alışverişlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Size internette doyasıya oyun oynama, alışveriş yapma ve zaman geçirme özgürlüğü sağlayacak olan ön ödemeli sanal kartınıza haiz olduğunuz andan itibaren, bu zamana kadar bu sistemi niçin kullanmadığınızı kendinize sorar olacaksınız. Tüm Dünya’da gittikçe yaygınlaşan güvenilir ön ödemeli online ödeme sistemi, size düzgüsel bir kredi kartından oldukça daha fazlasını sunuyor. Yakın gelecekte oldukça büyün bir çoğunluğun web üstünde tek ödeme tercihi olacak olan Paykasa kart üstün hizmet anlayışı ile müşterilerine hizmet veriyor.

Paykasa Bozdurma, paykasa satın al, paykasa kart

Paykasa Bozdurma

Paykasa Bozdurma İşlemleri

Paykasa Bozdurma İşlemleri

Paykasa satın al, öteki ödeme yöntemlerine gore yaratmış olduğu farkla birçok web platformunda, online alışverişlerinizde kendine yaygın bir halde kullanım alanı edinmiştir. Güvenli, süratli ve avantajlı şekilde ödemelerinizi gerçekleştirmeniz için online alışverişlerinize dair her mevzuda yanınızdadır. Artık internet sitemizden kart satın almanın yanında Paykasa kart bozdurma işlemiyle kartlarınızı nakite dönüştürmek de mümkün.

Paykasa Bozdurma ve Çekme İşlemi

Paykasa kartlar, siz müşterilerimize sağlamış olduğu güvenli, süratli ve avantajlı alışveriş fırsatlarının yanında artık nakit para ihtiyacınıza da yanıt verebilmektedir. Online alışverişlerinizi gerçekleştirdiğiniz site size Paykasa ile ödeme yapmış, alışverişlerinizden kazanmış olduğunuz kazanç Paykasa olarak elinize geçmiş, yada satın aldığınız Paykasa kart larınızı kullanmayıp nakite çevirmek isteyebilirsiniz. Paykasa ile para çekme işleminizi en güvenli ve süratli şekilde sitemiz üstünden gerçekleştirebilirsiniz.

Paykasa Resmi Bayi olarak min.10€ ve üstü kartlarınızı nakite çevirerek anında banka hesabınıza havale imkanı sunmaktayız. Paykasa ile para çekme işleminizi düşük bir komisyonla en süratli ve güvenli şekilde sitemiz üstünden gerçekleştirebilirsiniz.

Paykasa kart bozdurma iyi mi yapılır?
● Tüm satın alma ve bozum işlemlerinizi güvenli bir halde gerçekleştirebilmeniz için internet sitemizden süratli ve kolay bir halde üyelik oluşturmanız gereklidir.
● Paykasa üyelik hesabınızdan, bankanızı seçip, şube kodunuzu ve IBAN numaranızı girerek hesap ekleme işleminizi gerçekleştirin.
● Sitemiz üstünde BOZDUR kısmından, eklemiş olduğunuz banka hesabınızı ve kartınızın € cinsinden kıymetini seçip, haiz olduğunuz kart numaranızı girin. Arkasından kısa bir süre içinde bozum işleminiz tamamlanıp, nakit paranız hesabınıza gönderilecektir.

7 gün 24 saat süresince Paykasa Canlı Destek hattımız üstünden, Paykasa’ya dair yaşayacağınız her problemde yardım alabilir, satın alma ve Paykasa kart para çekme işlemleriniz için yönlendirme talep edebilirsiniz. Tüm talep ve istekleriniz için canlı destek hattımız üstünden ve destek@paykasakarti.net adresinden bizlere ulaşabilirsiniz.

Paykasa ile güvenli alışverişin ve Paykasa’nın ayrıcalıklarının keyfini yaşamaya devam edin.

Paykasa Satın Al, Paykasa kart al

Paykasa Satın Al

paykasa satın al

paykasa satın al

Yeni nesil ön ödemeli sanal kart Paykasa, hayatımızı kolaylaştıran ve bilgilerimizi güvende tutan sistemiyle sizlere en kullanışlı ödeme sistemini sunuyor. Paykasa Karta haiz olarak isterseniz alışveriş sitelerinde isterseniz oyun sitelerinde itimat içinde ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. “Paykasa Kart almak için ne yapmam gerek?” sorusunun yanıtını vermemiz gerekirse; ilk olarak alan kişi temsilcimiz ile iletişime geçmeniz ve satın almak istediğiniz kartı belirtmeniz yeterlidir. Hemen sonra günlük döviz kuruna nazaran kartınızın ödemesini TL olarak firmamıza havale ya da EFT ile kolay bir halde gerçekleştirebilirsiniz. Ödemiş olduğunuz meblağ şirket yetkililerimiz tarafınca denetim edilerek onaylanır ve ücretini göndermiş olduğunuz kartın karşılığında sizlere ön ödemeli sanal kartınızın 16 haneli dijital kodu teslim edilir. Kart satın alma işleminiz süratli ve kolay bir halde sonuçlandırılacaktır. Haiz olduğunuz 16 haneli dijital pin kodunuz aracığı ile Paykasa Kartınız oluşur ve ödemelerinizi bu kod vesilesiyle gönül rahatlığı ile yapabilirsiniz.

Paykasa al ve online platformlar senin için güvenli alışverişin adresi olsun! Evet, birçok siteden alışveriş yaparken ya da ödemelerimizi gerçekleştirirken bilgilerimizin fena niyetli insanların eline geçmesinden kaygı ederiz. Paykasa Kart bu endişelere bir son veriyor ve hesap bilgilerinizi paylaşmadan alışveriş yapmanın rahatlığını bizlere sunuyor. Paykasa satın alma işlemi için yapmanız gerekenleri sıralamak gerekirse:

1. Canlı destek hattımızdan bizlere ulaşarak sitemize üyeliğinizi gerçekleştirebilir ve banka bilgilerimizi alabilirsiniz.
2. Hemen sonra satın almak istediğiniz Paykasa Kartın karşılığı olan tutarı Türk Lirası olarak havale edebilirsiniz.
3. Ödemenizi gerçekleştirdikten sonrasında ilgili birimimiz tarafınca işleminiz sonuçlandırılacaktır.
4. Ve sonunda Paykasa Kartınızı birkaç dakika içinde teslim alabilirsiniz.

Paykasa Satın Al

Tüm dünyada yaygın bir halde kullanılan Paykasa Kart tamamıyla yasal ve güvenilir bir hizmet sağlamaktadır. Paykasa satın al diyerek tüm web yaşantınızı kolaylaşacak bir dünyaya adım atabilirsiniz. Paykasa Kart sahibi olmak oldukça kolay ve süratli gerçekleşen bir hizmettir. Kredi kartı bilgilerinizi internet sayfaları ile paylaşmak istemiyorsanız ya da bir kredi kartı sahibi değilseniz Paykasa Kart tam sizin ihtiyacınız olan ödeme şeklidir. Paykasa satın alarak isterseniz bu 16 haneli dijital pin kodu ile oyun sitelerinde, uygulamalarda ve alışveriş sitelerinde güvenilir halde ödeme yapabilirsiniz. Paykasa kart internette ön ödemeli online ödeme sistemi! Artık hesap bilgilerinizin çalınmasından korkmayacaksınız ve itimat içinde ödemelerinizi gerçekleştirebileceksiniz.

Paykasa Kart Satın Alabileceğiniz Bankalar

Paykasa Kart, artık tüm Dünya’da yaygın bir halde kullanılmaya başlamış durumdadır. Paykasa Kartınız kısaca özet geçmek gerekirse; ön ödemeli olarak haiz olabildiğiniz 16 haneli size hususi oluşturulmuş olan elektronik bir para türüdür. Online alışverişlerinizi kredi kartı kullanmayarak tamamen güvenli bir halde gerçekleştirebilmenizi elde eden kartınızı da ne olursa olsun resmi satış noktasından almanızı önermekteyiz. Bu mevzuda resmi satış noktası olan siteler üstünden ön ödemenizi süratli ve kolay bir halde havale yöntemi ile gerçekleştirebilirsiniz. Bu aşamada Paykasakarti.net sitemiz olarak işlemlerinizi anında gerçekleştirebilmeniz için çalıştığımız bankalar ise şu şekildedir; “Akbank, Güvence Bankası, İş Bankası, DenizBank, Yapı Kredi Bankası, FinansBank, Ziraat Bankası ve VakıfBank banka hesabınızın web bankacılığı yada Atm üstünden banka havalesi yapabilirsiniz”