Paykasa Haberler

Paykasa fiyatları ve paykasa kampanyaları

Paykasa Fiyatları

Paykasa Fiyatları

paykasa fiyatları

paykasa fiyatları

Paykasa fiyatları Son dönemlerde internetin hayatımızda büyük bir yer edinmesiyle birlikte gelen, giyim, gıda, sanayi ve aklınıza daha ne kadar sektör gelirse gelsin, hepsinin satışlarının internet üzerinden gerçekleştirildiğe şahit oluyoruz. Bu durum tabi ki de hem üreticiler, hem tüketiciler için büyük kolaylık sağlıyor. Fakat azımsanamayacak kadar bir tüketici veya üretici topluluğu, benim görüşüm dahilinde de haklı olarak, ortada bir yüz yüze görüşme olmadığı için gerek üründen, gerek ödeme ve teslim alma aşamalarından endişe duyuyor. Bugünkü yazımızda alışverişin en önemli kısmından biri olan ödeme işlemine değinip, sizi paykasa sanal kart ile tanıştıracağım.

Nedir bu paykasa ?

Paykasa diğer ön ödemeli kartlarda olduğu gibi, fiyatlarının şirketin belirlediği  ve o günün döviz kuru üzerinden değişerek de belirlendiği, euro kur tabanlı, online ödeme için yapılmış  bir sanal karttır. Yani internetten paykasa ile anlaşmalı olan sitelerden, rahatça sorunsuz alışveriş yapmak için sadece paykasa al seçeneğiyle kartınzı satın alarak keyfinize bakabilirsiniz.

Güvenli Alışveriş

Dolandırıcılığın ve hileciliğin hat safhada olduğu 21. yüzyılda paykasa sanal kart, 16 haneli pin koduyla yapacağınız alışverişleri maksimum güvende yaptırmayı hedefliyor. Satışlarını kendi resmi sitesi üzerinden gerçekleştiriyor. Paykasa fiyatları hakkında, asılsız, kim olduğu belirli olmayan, en ucuz paykasa gibi reklamlarla size sms veya arama yoluyla ulaşan kişileri de dikkate almamanızı tavsiye ediyoruz.

Paykasa nasıl alınır ?

Paykasanın sitesine girdiğinizde yukarıdaki bölümden “paykasa satın al” seçeneğini tıklarsanız, karşınıza bir bilgilendirme yazısı gelecek.Bu bilgilendirme yazısı, paykasanın, henüz kredi kartı ve mobil ödeme yöntemlerine geçiş yapmadığı, fakat bu yöntemler üzerinde çalışmaların devam ettiği ve en kısa sürede sisteme geleceği yönünde.

Paykasayı satın almanın şuanda tek yolu, müşteri hizmetleri ile telefon veya sitedeki sürekli online durumda olan canlı destek üzerinden iletişime geçip, yetkililer yardımıyla satın alma işleminizi gerçekleştirmek.

Paykasa fiyatları nasıl?

     Herkesin çok zorlanmadan alabileceğini düşündüğüm bir fiyat politikası ile karşımıza gelen paykasa fiyatlarını diğer ön ödemeli olan kartlarda da olduğu gibi döviz kuru üzerinden belirlemekte. (Euro) Fiyatlar her gün döviz kuruna göre değişmekte olup piyasayla paralel bir şekilde ilerlemekte.

 

Paykasa mobil ödeme ve kredi kartı ile paykasa satın alma işlemleri

paykasa mobil ödeme

Paykasa Mobil Ödeme

paykasa mobil ödeme

paykasa mobil ödeme

Teknolojinin ve internetin hayatımızdaki yeri her geçen gün dahada önemli bir hal alıyor. Tüm kimlik bilgilerimiz, mesajlaşmamız ve özel hayatımıza dair olan şeyler teknoloji sayesinde artık elektronik ortamda saklanmakta. Bu yüzden insanlar internet, bilgisayar ve telefon kullanırken dikkatli olmak durumunda kalmakta.

Günümüzde dünyada milyonlarca insan her gün internetten alışveriş yapmakta ve bu alışverişlerinde bazı sorunlarla karşı karşıya kalmaktadır. Bunlardan bazıları, güvenlik problemleri yani hırsızlık veya çalınma olayları, Kredi kartı veya internet bankacılığı kullanmamak, internetten yapılan ödeme yöntemlerinin insanlara zor ve teferruatlı gelmesi.

Kredi Kartı İle Paykasa Satın Al

Tüm bunlara çözüm olarak piyasaya çıkan paykasa sektörünün öncülerinden olup, 6 senedir çalışmalarına devam etmekte. Anlaştığı internet sitelerinde paykasa mobil ödeme ile öde seçeneği ile bu zorlukları ve güvenlik problemlerini ortadan kaldırıyor. Siteye giriş yaptığımızda karşımıza gayet sade ve kullanımı kolay bir site çıkıyor, burada paykasa satın al seçeneğine tıklıyoruz ardından karşımıza ödeme seçenekleri çıkıyor fakat sitede paykasa Mobil ödeme ile veya Kredi kartı ile paykasa satın alımı henüz gerçekleştirilemiyor.

Bu yüzden müşteri temsilcisiyle iletişim kurup firma üzerinden satın alım işlemimizi gerçekleştiriyoruz. Her insana hitap edebilen, her bütçeye uygun olan paykasa farklı ödeme seçenekleriyle de kendisini daha da tercih edilebilir kılıyor, sizde paykasa kullanmak isterseniz, sitede paykasa fiyatlarına tıklayarak giriş yapabilerek kendinize uygun pahalı veya ucuz paykasa satın alabilirsiniz.
Sadece Türk lirası üzerinden fiyatlandırma politikası olmayan paykasa, bizlere euro ile paykasa satın alma seçeneği de sunuyor. Paykasanın belirlediği kurlar üzerinden paykasanızı aynı zamanda bozdurabildiğiniz paykasa, sosyal medyada paykasanın sayfasını beğenen ve paylaşan müşterilerine yüksek kurdan bozdurma işlemi gerçekleştiriyor. Firma 6 sene gibi bir sürede gerçekten büyük bir site havuzu ve müşteri kitlesine ulaşmakla kalmayıp, aynı zamanda müşterilerinin de önerilerini göz önünde bulunduruyor. Site üzerinden istediğiniz zaman iletişime geçebileceğiniz, ilgili ve samimi bir canlı destek bulunmakta dilerseniz sesli olarak da müşteri hizmetlerini arayarak iletişime geçebilirsiniz.

Mobil Paykasa

Bilgisayarınız yok veya bilgisayar kullanmaktan pek hoşnut olmuyorsanız, paykasanın mobil uygulaması da android ve ios platformlarında olmak üzere telefonlarınızda yer alabilmekte. Eğer sizde bu yazımızda bahsettiğimiz problemleri yaşamak istemeyip, anında tek tık ile ödeme kolaylığı yaşamak istiyorsanız paykasa al seçeneğiyle karta kolay bir şekilde sahip olun. Mobil uygulamalarımızı sitemizin en altında bulunan linklerden indirebilirsiniz

 

Paykasa Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Paykasa Kart Hakkında Bilmeniz Gerekenler
Paykasa Avantajları Yeni Sezonda sizlerle birlikte bu yolda yürüyoruz. Bizi bırakmayan karşılıklı itimat ile birlikte yürüdüğümüz kıymetli siz müşterilerimize en doğru fiyatı en güvenli paykasayı sizlerle ulaştırıyoruz.

Paykasa Kart Hakkında tüm sorularınızı yanıtlıyoruz.

Paykasa Kart kullanılan en yaygın ön ödemeli kart sistemidir.

Paykasa Kart Sistemi iyi midir? / Paykasa Güvenli midir? / Paykasa Kart Nasıl Satın Alınır ? / Paykasa Kart Kullanımı nasıl yapılır ?

Bu sorular şeklinde tüm sorularınıza ” www.paykasakarti.net ” web adresimizin Canlı destek hattından ve telefon hattımızdan informasyon alabilirsiniz.

Paykasa ön ödemeli kart sistemi € değerlerini kapsamaktadır.Kredi kartı gerektirmeksizin tek kullanımlık şifredir. Paykasa 16 haneli olup yükleme yapacağınız sitede TL bazında hesabınıza yatan ve alışveriş seçeneğinizi binlerce siteye taşımış ön ödemeli sanal bir kart sistemidir. Paykasa kart alımını yetkili bayi adresimizden almak için sitemizin canlı destek hattına yada telefon hattımıza bağlanarak alan kişi temsilcilerimiz ile kontakt haline geçmeniz gereklidir.Kısa bir ön kayıt işleminden sonrasında paykasa kod değerlerinden size uygun kartı seçip fiyat listesindeki TL karşılığını banka havale hesaplarımızdan bir tanesine geçiyorsunuz.Havale işlemini tamamladıktan sonraki adım alan kişi temsilcilerimize bağlanıp informasyon vermek olacak.

Paykasa kodunuz artık hazır size sms yada canlı destek hattından ulaştırılan kodunuzu kimselerle paylaşmayınız.16 haneli paykasa nızı kullanım gerçekleştireceğiniz sitenize yüklemek için paykasa ile yükleme ve kod değerinizi girmeniz yeterlidir.Hesabınıza geçen meblağ güncel kur ile yansır.Bunun hesabını sizde kolayca günlük kura erişerek kolayca yapabilirsiniz.

Paykasa Kart Bozum Iyi mi Gerçekleştirilir ?

Paykasa alışverişlerinizde kazancınızı bozum yaparak hesabınıza aktarıyoruz.Sitemizin güncel kur bilgisini canlı destek hattımızdan alabilirsiniz.Kazanç sağladığınız siteden Paykasa çekim işlemi yaparak bizlere aktaracağınız kod ve banka havale bilgileriniz ile bozum işlemi de alım işlemi kadar kolaydır.Lüzumlu paykasa kod bilgilerinizi bizlere aktardıktan sonrasında size ilişkin hesap bilgisine bakiyeniz 1 dakika içinde aktarılmaktadır.

Paykasa Kart Hakkında bilmek istediğiniz ve öğrenmek istediğiniz tüm sorularınız için sizleri beklemekteyiz. Paykasa al ım ve Paykasa bozdurma işlemlerinizi tamamen Paykasa Yetkili Bayimizde gerçekleştirebilirsiniz. Paykasa alışverişlerinizde kullanım yapacağınız sitenizin bonus imkanları takip etmenizi öneriyoruz.Kazancınızı ve karlı alışveriş seçeneğinizi size en iyi şekilde önermekten kaçınmadan güvenilir adımlarla üstün alan kişi odaklı emek verme performansımızı sizlere taşımaktayız.
Paykasa ailesi olarak güvenli ve süratli alışveriş için bizi tercih ettiğiniz için gurur duymaktayız.

Paykasa satın al

konulu makalemizi de mutlaka okuyun.

Paykasa, hangi sitelerde geçerlidir?

Paykasa Kullanılan siteler

Paykasa Katınızı bir çok alışveriş sitesinde kullanaiblirsiniz. 2017 yılı itibariyle gittikçe yaygınlaşan paykasa kullanım oranı sürekli artmaktadır. Paykasa, aynı zamanda Bonus vermektedir. Paykasa Bonusları’nız ile oyunlarda ki yatırımlarınızı daha da fazla arttırabilirsiniz.

Paykasa kullanılan siteler arasında; alışveriş siteleri, oyun siteleri, facebook oyun, skype iletişim, zynga premium ve bunların dışında bir çok büyük alışveriş sitesi bulunmaktadır.

Paykasa kullanılan yerlerde paykasa kullanarak hem güvenli bir alışveriş yapabilir hemde dolandırılma korkusu yaşamadan alışverişlerinizi tamamlayabilirsiniz. Kazandığınız tutarları paykasa olarak sitelerden teslim alabilirsiniz. Kazandığınız tutarları paykasa ya çevirdikten sonra paykasakarti.net den anında bozdurarak hesabınıza havale olarak ödemenizi alabilirsiniz.

paykasa kullanılan sitelerPaykasa kullanılan yerlerde ödeme sistemleri arasında paykasa logosunu gördüyseniz panelden paykasa kodunu hesabınıza anında ekleyebilir vakit kaybetmeden alışverişlerinizi tamamlayabilir  veya oyunlarınızı oynayabilirsiniz.

Bu tarz kazanç sitelerinin en büyük sorunlarından birisi de kazanılan tutarları tahsil etme zorluğudur. Özellikle çevremizde takip ettiğimiz kadarı ile insanalar kazançlarını tahsil etmek te zorlanıyorlar, tahsilat sistemlerinin başında havale de gelse kazanç siteleri bu konuyu çok fazla sevmiyor.

Paykasa’nın önemi

Paykasa hem kazanç sistemi için hemde kazanç sitelerinde oyun oynayan kişiler için çok önemli bir aracıdır aslında. Hem güvene dayalı bir sistem hemde iki taraf içinde kazançlı bir sistem olduğu için ödemelerinizi hızlı bir şekilde alabiliyorsunuz.

Paranızı anında paykasa ya çevirerek paykasakarti.net e aktarıyorsunuz hem yüksek kurdan yararlanıyorsunuz hemde diğer masraflardan kurtularak nakit paranızın daha çok elinizde kalmasını sağlıyorsunuz. Paykasakarti.net yüm bu işlemler için sürekli olarak müşterilerine hizmet vermektedir. En kısa sürede sitemizde ki paykasa fiyatlarını araştırarak müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçin ve paykasa al manın farklılığını bizimle yaşayın.

Paykasa Kullanılar Siteler:

Alışveriş siteleri kredi kartlarının yanı sıra diğer ödeme koşullarını da desteklemektedir. Sizler de ilk olarak paykasa kart alabilir. Yüksek miktardaki alışverişlerinizde güvenle ödeme yapabilirsiniz.

Yıllardır Paykasa hizmeti satan siteleri tercih etmeniz ise sizin için iyi olacaktır. Bilindiği üzere birçok site dolandırıcılık amacı ile paykasa kartları sattığını belirtmektedir. Ancak bu siteler paraları aldıktan sonra herhangi bir dönüş sağlamamaktadır. Bu aşamada ise sizin yapmanız gereken Paykasa konusunda güvenilir olan siteleri tercih etmenizdir. İnternet üzerinde onlarca Paykasa sitesi bulunmaktadır.

Ancak siz Google’ dan araştırma yaparak hem ucuz hem de güvenilir paykasa satışı yapan siteler hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Hemen Şimdi, Hızlı ve Ucuz Paykasa Satın Al

Paykasa Almak hiç bu kadar kolay olmamıştı

paykasa alPaykasa Alım hizmetinde 1 numarayız. Güvenilir ve hızlı paykasa almak için bir telefon uzağınızdayız. Günün 24 saati bizimle iletişim kurarak Paykasa Alabilirsiniz.

Sanal alışverişin sağlamış olduğu avantajların yanında getirmiş olduğu bazı güvenlik sorunları da vardır. internetten, alış veriş yapanların kredi kartı bilgilerini kopyalanabilirken kimlik bilgilerini de çalınabilir.

Bu tür güvenlik problemi yaşamamak için Paykasa Satın Alın. 2005 yılında İngiltere’de kurulan paykasa Kart, Tüm kullanıcılara kimliğini gizleyerek alışveriş yapma imkanı sunuyor.  2005 yılından beri sanal alışveriş yapanların sayısıyla doğru orantılı olarak büyüyen Paykasa, dünyada en yaygın para birimi olan EURO () ile çalışır.

Paykasa Kart 19 haneli PIN kodu olan kartlarla satılırken, direkt satın alabileceğiniz somut bir kart bulunmuyor. Bunun yerine size 16 haneli PIN kodunu direkt olarak satan 420 binden fazla internet sayfası var. Bu sitelerden biriyle iletişime geçip sitenin belirlediği ödeme yöntemi ile –ki bu genel anlamda havale olur- 16 haneli PIN kodunuzu süratli ve güvenli bir halde satın alabiliyorsunuz. Bu aldığınız kodu yurt içinde fazla kullanma seçeneğiniz olmasa da dünya genelinde kullanabileceğiniz 20 binden fazla alış veriş sitesi var. Alışveriş yapacağınız siteyi seçin, satın alacağınız ürünü bulun ve hiçbir kişisel data yada kredi kartı bilgisi olmadan yalnız 16 haneli PIN kodunuzu girerek alışverişinizi tamamlayın. Bu kadar kolay ve güvenlidir.

Paykasa kart ile kişisel bilgi güvenliği

paykasa al guvenilirPaykasa sistemi yalnız kişisel bilgileriniz ve kredi kartı bilgileriniz için güvenlik sağlamaz. Kendi içinde de güvenlik sistemleri bulundurur. Paykasa Satın aldıktan sonra size verilen 16 haneli PIN kodunuz, paykasa tarafınca 128 yada 256 Mbit şifreleme sistemi kullanılarak şifrelenir.

Sadece sizin de dikkat etmeniz ihtiyaç duyulan bir iki mevzu var. İlk olarak kesinlikle paykasa kart alacağınız sitenin güvenilir olmasına dikkat edin. Bunu sitenin referanslarına bakarak ve siteden daha ilkin alış veriş yapmış kullananların yorumlarına bakarak anlayabilirsiniz. Ek olarak PIN kodunuzun da size hususi bulunduğunu unutmadan dikkatlice korumalısınız. Bu güvenlik şartlarına dikkat ettiğiniz sürece başka bir sorunla karşı karşıya gelme ihtimaliniz yoktur. Paykasa Bozdurma işlemlerinizi de sitemiz üzerinden yüksek kurlar ile yapabilirsiniz.

Yılların bizlere verdiği tecrübeyle paykasa kartınızı en süratli ve güvenle alabileceğiniz Resmi Sitemiz    www.paykasakarti.net canlı destek ile gerek bilgisayar gerekse mobilden  7/24 hizmetinizdedir.

Paykasa Bozdurma İşlemleri

Paykasa Bozdurma İşlemleri

Paykasa bozdurma işlemlerinizi web sitemiz üzerinden yapabilirsiniz. Güvenilir ekibimiz sayesinde, anında Paykasa Kartınızdaki bakiyenizi bozdurabilirsiniz. İster Türk Lirası olarak İsterseniz de Dolar veya Euro olarak Paykasa Bozdurma işlemi yapabilirsiniz. En hızlı Paykasa Bozdurma işlemleriniz yapan firma olarak müşteri memnuniyeti konusunda iddiamızı sürdürüyoruz. Sadece bizi arayarak Paykasa kart bozdurma işlemi ile kartlarınızı nakite dönüştürmeniz mümkündür.

Paykasa Bozdurma ve Çekme İşlemi

Paykasa Kartlar, siz müşterilerimize sağlamış olduğu güvenli, süratli ve avantajlı alışveriş fırsatlarının yanında artık nakit para ihtiyacınıza da yanıt verebilmektedir.

Online alışverişlerinizi gerçekleştirdiğiniz firma size Paykasa ile ödeme yapmış olabilir. Alışveriş kazançlarınızdan elde ettiğiniz Paykasa gelirlerini hemen bizim aracılığımız ile nakite çevirebilirsiniz. Paykasa kartlarınızı kullanmayıp nakite çevirmek istediğiniz her durumda Paykasakarti.net yanınızdadır. Paykasa ile para çekme işleminizi en güvenli ve süratli şekilde sitemiz üstünden gerçekleştirebilirsiniz.

Paykasa Resmi Bayi olarak min.10€ ve üstü kartlarınızı nakite çevirerek anında banka hesabınıza havale imkanı sunmaktayız. Paykasa ile para çekme işleminizi düşük bir komisyonla en süratli ve güvenli şekilde sitemiz üstünden gerçekleştirebilirsiniz.

Paykasa kart bozdurma iyi mi yapılır?
● Tüm satın alma ve bozum işlemlerinizi güvenli bir halde gerçekleştirebilmeniz için internet sitemizden süratli ve kolay bir halde üyelik oluşturmanız gereklidir.
● Paykasa üyelik hesabınızdan, bankanızı seçip, şube kodunuzu ve IBAN numaranızı girerek hesap ekleme işleminizi gerçekleştirin.
● Sitemiz üstünde BOZDUR kısmından, eklemiş olduğunuz banka hesabınızı ve kartınızın € cinsinden kıymetini seçip, haiz olduğunuz kart numaranızı girin. Arkasından kısa bir süre içinde bozum işleminiz tamamlanıp, nakit paranız hesabınıza gönderilecektir.

7 gün 24 saat süresince Paykasa Canlı Destek hattımız üstünden, Paykasa’ya dair yaşayacağınız her problemde yardım alabilir, satın alma ve Paykasa kart para çekme işlemleriniz için yönlendirme talep edebilirsiniz. Tüm talep ve istekleriniz için canlı destek hattımız üstünden ve destek@paykasakarti.net adresinden bizlere ulaşabilirsiniz.

Paykasa ile güvenli alışverişin ve Paykasa’nın ayrıcalıklarının keyfini yaşamaya devam edin.

 

Paykasa Nasıl Satın Alınır?

paykasa satın al

Ön ödemeli bir kart olan Paykasa satın alarak, kişisel bilgilerinizi hiç bir web sitesi ile paylaşmadan alışveriş yapabilirsiniz. Paykasa Kartı sahipleri, alışveriş sitelerinde, oyun sitelerinde veya dilediği her yerde kimlik bilgilerini gizleyerek güvenle satın alma işlemi yapabilir.

Paykasa Kart satın almak için, Paykasa Uzman Satış Temcilcisi ile görüşülmelidir. Paykasa, Türkiye’de sadece online olarak satılmaktadır. Daha sonra günlük döviz kuruna nazaran kartınızın ödemesini TL olarak firmamıza havale ya da EFT ile kolay bir halde gerçekleştirebilirsiniz.

Ödemiş olduğunuz meblağ şirket yetkililerimiz tarafınca denetim edilerek onaylanır ve ücretini göndermiş olduğunuz kartın karşılığında sizlere ön ödemeli sanal kartınızın 16 haneli dijital kodu teslim edilir. Kart satın alma işleminiz süratli ve kolay bir halde sonuçlandırılacaktır. Haiz olduğunuz 16 haneli dijital pin kodunuz aracığı ile Paykasa Kartınız oluşur ve ödemelerinizi bu kod vesilesiyle gönül rahatlığı ile yapabilirsiniz.

Paykasa satın alın ve bu şekilde online platformlar, senin için güvenli alışverişin adresi olsun! Evet, birçok siteden alışveriş yaparken ya da ödemelerimizi gerçekleştirirken bilgilerimizin fena niyetli insanların eline geçmesinden kaygı ederiz.

Paykasa Kart bu endişelere bir son veriyor ve hesap bilgilerinizi paylaşmadan alışveriş yapmanın rahatlığını bizlere sunuyor. Paykasa satın alma işlemi için yapmanız gerekenleri sıralamak gerekirse:

1. Canlı destek hattımızdan bizlere ulaşarak sitemize üyeliğinizi gerçekleştirebilir ve banka bilgilerimizi alabilirsiniz.
2. Satın almak istediğiniz Paykasa Kartın karşılığı olan tutarı Türk Lirası olarak havale edebilirsiniz.
3. Ödemenizi gerçekleştirdikten sonra ilgili birimimiz tarafınca işleminiz sonuçlandırılacaktır.
4. Sonunda Paykasa Kartınızı birkaç dakika içinde teslim alabilirsiniz.

Paykasa Satın Al

Tüm dünyada yaygın bir halde kullanılan Paykasa Kart tamamıyla yasal ve güvenilir bir hizmet sağlamaktadır. Kredi kartı bilgilerinizi internet sayfaları ile paylaşmak istemiyorsanız ya da bir kredi kartı sahibi değilseniz Paykasa Kart tam sizin ihtiyacınız olan ödeme şeklidir.

Paykasa satın alarak isterseniz bu 16 haneli dijital pin kodu ile oyun sitelerinde, uygulamalarda ve alışveriş sitelerinde güvenilir halde ödeme yapabilirsiniz. Paykasa kart internette ön ödemeli online ödeme sistemi!

Artık hesap bilgilerinizin çalınmasından korkmayacaksınız ve itimat içinde ödemelerinizi gerçekleştirebileceksiniz.

Paykasa Kart Satın Alabileceğiniz Bankalar

Paykasa Kart, artık tüm Dünya’da yaygın bir halde kullanılmaya başlamış durumdadır. Paykasa Kartınız kısaca özet geçmek gerekirse; ön ödemeli olarak haiz olabildiğiniz 16 haneli size hususi oluşturulmuş olan elektronik bir para türüdür. Online alışverişlerinizi kredi kartı kullanmayarak tamamen güvenli bir halde gerçekleştirebilmenizi elde eden kartınızı da ne olursa olsun resmi satış noktasından almanızı önermekteyiz. Bu mevzuda resmi satış noktası olan siteler üstünden ön ödemenizi süratli ve kolay bir halde havale yöntemi ile gerçekleştirebilirsiniz. Bu aşamada Paykasakarti.net sitemiz olarak işlemlerinizi anında gerçekleştirebilmeniz için çalıştığımız bankalar ise şu şekildedir; “Akbank, Güvence Bankası, İş Bankası, DenizBank, Yapı Kredi Bankası, FinansBank, Ziraat Bankası ve VakıfBank banka hesabınızın web bankacılığı yada Atm üstünden banka havalesi yapabilirsiniz”.