paykasa kart al

Paykasa kart al işlemlerinizi paykasakarti.net üzerinden gerçekleştirdiğiniz takdirde, paykasa sanal kartlarınız ödemeniz sonrasında anında canlı destek üzerinden sizlere teslim edilmektedir. Paykasa kart al işlermeriniz için paykasakarti.net i tercih ediniz.

Paykasa Kart Al, hızlı ve ucuz paykasa satın al

paykasa kart al

Paykasa Kart Al ın önemi ve kolaylıkları

Günümüzde sanal alışveriş kolaylığını kullanan insan sayısı gittikçe artmaktadır. Sanal alış verişin sağlamış olduğu avantajların yanında getirmiş olduğu bazı güvenlik sorunları da vardır.internetten, alış veriş yapanların kredi kartı bilgilerini kopyalanabilirken kimlik bilgilerini de çalabiliyorlar. Bu tür güvenlik problemi yaşamaktan kaçınan kişiler kredi kartı ve kimlik bilgilerini sanal ortamda paylaşmaktan kaçınıp güvenli yollara yöneliyorlar. Bu yolların başlangıcında 2005 yılından beri İngiltere’de kurulan paykasa Kart sistemi geliyor. 2005 yılından beri sanal alışveriş yapanların sayısıyla doğru orantılı olarak büyüyen bu sistem dünyada en yaygın  para birimi ile çalışıyor: Euro ()

Paykasa Kart 19 haneli PIN kodu olan kartlarla satılırken, direkt satın alabileceğiniz somut bir kart bulunmuyor. Bunun yerine size 16 haneli PIN kodunu direkt olarak satan 420 binden fazla internet sayfası var. Bu sitelerden biriyle iletişime geçip sitenin belirlediği ödeme yöntemi ile –ki bu genel anlamda havale olur- 16 haneli PIN kodunuzu süratli ve güvenli bir halde satın alabiliyorsunuz. Bu aldığınız kodu yurt içinde fazla kullanma seçeneğiniz olmasa da dünya genelinde kullanabileceğiniz 20 binden fazla alış veriş sitesi var. Alışveriş yapacağınız siteyi seçin, satın alacağınız ürünü bulun ve hiçbir kişisel data yada kredi kartı bilgisi olmadan yalnız 16 haneli PIN kodunuzu girerek alışverişinizi tamamlayın. Bu kadar kolay ve güvenlidir.

Paykasa kart ile kişisel bilgi güvenliği

Paykasa kart al sistemi yalnız kişisel bilgileriniz ve kredi kartı bilgileriniz için güvenlik sağlamaz. Kendi içinde de güvenlik sistemleri bulundurur. Hazırlanıp size verilen 16 haneli PIN kodunuz paykasa tarafınca 128 yada 256 Mbit şifreleme sistemi kullanılarak şifrelenir. Sadece sizin de dikkat etmeniz ihtiyaç duyulan bir iki mevzu var. İlk olarak kesinlikle paykasa kart alacağınız sitenin güvenilir olmasına dikkat edin. Bunu sitenin referanslarına bakarak ve siteden daha ilkin alış veriş yapmış kullananların yorumlarına bakarak anlayabilirsiniz. Ek olarak PIN kodunuzun da size hususi bulunduğunu unutmadan dikkatlice korumalısınız. Bu güvenlik şartlarına dikkat ettiğiniz sürece başka bir sorunla karşı karşıya gelme ihtimaliniz yoktur. Bozdurma işlemlerinizi de sitemiz üzerinden yüksek kurlar ile yapabilirsiniz.

Yılların bizlere verdiği tecrübeyle paykasa kartınızı en süratli ve güvenle alabileceğiniz Resmi Sitemiz    www.paykasakarti.net canlı destek ile gerek bilgisayar gerekse mobilden  7/24 hizmetinizdedir.