Hemen Şimdi, Hızlı ve Ucuz Paykasa Satın Al

Paykasa Almak hiç bu kadar kolay olmamıştı

paykasa alPaykasa Alım hizmetinde 1 numarayız. Güvenilir ve hızlı paykasa almak için bir telefon uzağınızdayız. Günün 24 saati bizimle iletişim kurarak Paykasa Alabilirsiniz.

Sanal alışverişin sağlamış olduğu avantajların yanında getirmiş olduğu bazı güvenlik sorunları da vardır. internetten, alış veriş yapanların kredi kartı bilgilerini kopyalanabilirken kimlik bilgilerini de çalınabilir.

Bu tür güvenlik problemi yaşamamak için Paykasa Satın Alın. 2005 yılında İngiltere’de kurulan paykasa Kart, Tüm kullanıcılara kimliğini gizleyerek alışveriş yapma imkanı sunuyor.  2005 yılından beri sanal alışveriş yapanların sayısıyla doğru orantılı olarak büyüyen Paykasa, dünyada en yaygın para birimi olan EURO () ile çalışır.

Paykasa Kart 19 haneli PIN kodu olan kartlarla satılırken, direkt satın alabileceğiniz somut bir kart bulunmuyor. Bunun yerine size 16 haneli PIN kodunu direkt olarak satan 420 binden fazla internet sayfası var. Bu sitelerden biriyle iletişime geçip sitenin belirlediği ödeme yöntemi ile –ki bu genel anlamda havale olur- 16 haneli PIN kodunuzu süratli ve güvenli bir halde satın alabiliyorsunuz. Bu aldığınız kodu yurt içinde fazla kullanma seçeneğiniz olmasa da dünya genelinde kullanabileceğiniz 20 binden fazla alış veriş sitesi var. Alışveriş yapacağınız siteyi seçin, satın alacağınız ürünü bulun ve hiçbir kişisel data yada kredi kartı bilgisi olmadan yalnız 16 haneli PIN kodunuzu girerek alışverişinizi tamamlayın. Bu kadar kolay ve güvenlidir.

Paykasa kart ile kişisel bilgi güvenliği

paykasa al guvenilirPaykasa sistemi yalnız kişisel bilgileriniz ve kredi kartı bilgileriniz için güvenlik sağlamaz. Kendi içinde de güvenlik sistemleri bulundurur. Paykasa Satın aldıktan sonra size verilen 16 haneli PIN kodunuz, paykasa tarafınca 128 yada 256 Mbit şifreleme sistemi kullanılarak şifrelenir.

Sadece sizin de dikkat etmeniz ihtiyaç duyulan bir iki mevzu var. İlk olarak kesinlikle paykasa kart alacağınız sitenin güvenilir olmasına dikkat edin. Bunu sitenin referanslarına bakarak ve siteden daha ilkin alış veriş yapmış kullananların yorumlarına bakarak anlayabilirsiniz. Ek olarak PIN kodunuzun da size hususi bulunduğunu unutmadan dikkatlice korumalısınız. Bu güvenlik şartlarına dikkat ettiğiniz sürece başka bir sorunla karşı karşıya gelme ihtimaliniz yoktur. Paykasa Bozdurma işlemlerinizi de sitemiz üzerinden yüksek kurlar ile yapabilirsiniz.

Yılların bizlere verdiği tecrübeyle paykasa kartınızı en süratli ve güvenle alabileceğiniz Resmi Sitemiz    www.paykasakarti.net canlı destek ile gerek bilgisayar gerekse mobilden  7/24 hizmetinizdedir.