Paykasa Nasıl Satın Alınır?

paykasa satın al

Ön ödemeli bir kart olan Paykasa satın alarak, kişisel bilgilerinizi hiç bir web sitesi ile paylaşmadan alışveriş yapabilirsiniz. Paykasa Kartı sahipleri, alışveriş sitelerinde, oyun sitelerinde veya dilediği her yerde kimlik bilgilerini gizleyerek güvenle satın alma işlemi yapabilir.

Paykasa Kart satın almak için, Paykasa Uzman Satış Temcilcisi ile görüşülmelidir. Paykasa, Türkiye’de sadece online olarak satılmaktadır. Daha sonra günlük döviz kuruna nazaran kartınızın ödemesini TL olarak firmamıza havale ya da EFT ile kolay bir halde gerçekleştirebilirsiniz.

Ödemiş olduğunuz meblağ şirket yetkililerimiz tarafınca denetim edilerek onaylanır ve ücretini göndermiş olduğunuz kartın karşılığında sizlere ön ödemeli sanal kartınızın 16 haneli dijital kodu teslim edilir. Kart satın alma işleminiz süratli ve kolay bir halde sonuçlandırılacaktır. Haiz olduğunuz 16 haneli dijital pin kodunuz aracığı ile Paykasa Kartınız oluşur ve ödemelerinizi bu kod vesilesiyle gönül rahatlığı ile yapabilirsiniz.

Paykasa satın alın ve bu şekilde online platformlar, senin için güvenli alışverişin adresi olsun! Evet, birçok siteden alışveriş yaparken ya da ödemelerimizi gerçekleştirirken bilgilerimizin fena niyetli insanların eline geçmesinden kaygı ederiz.

Paykasa Kart bu endişelere bir son veriyor ve hesap bilgilerinizi paylaşmadan alışveriş yapmanın rahatlığını bizlere sunuyor. Paykasa satın alma işlemi için yapmanız gerekenleri sıralamak gerekirse:

1. Canlı destek hattımızdan bizlere ulaşarak sitemize üyeliğinizi gerçekleştirebilir ve banka bilgilerimizi alabilirsiniz.
2. Satın almak istediğiniz Paykasa Kartın karşılığı olan tutarı Türk Lirası olarak havale edebilirsiniz.
3. Ödemenizi gerçekleştirdikten sonra ilgili birimimiz tarafınca işleminiz sonuçlandırılacaktır.
4. Sonunda Paykasa Kartınızı birkaç dakika içinde teslim alabilirsiniz.

Paykasa Satın Al

Tüm dünyada yaygın bir halde kullanılan Paykasa Kart tamamıyla yasal ve güvenilir bir hizmet sağlamaktadır. Kredi kartı bilgilerinizi internet sayfaları ile paylaşmak istemiyorsanız ya da bir kredi kartı sahibi değilseniz Paykasa Kart tam sizin ihtiyacınız olan ödeme şeklidir.

Paykasa satın alarak isterseniz bu 16 haneli dijital pin kodu ile oyun sitelerinde, uygulamalarda ve alışveriş sitelerinde güvenilir halde ödeme yapabilirsiniz. Paykasa kart internette ön ödemeli online ödeme sistemi!

Artık hesap bilgilerinizin çalınmasından korkmayacaksınız ve itimat içinde ödemelerinizi gerçekleştirebileceksiniz.

Paykasa Kart Satın Alabileceğiniz Bankalar

Paykasa Kart, artık tüm Dünya’da yaygın bir halde kullanılmaya başlamış durumdadır. Paykasa Kartınız kısaca özet geçmek gerekirse; ön ödemeli olarak haiz olabildiğiniz 16 haneli size hususi oluşturulmuş olan elektronik bir para türüdür. Online alışverişlerinizi kredi kartı kullanmayarak tamamen güvenli bir halde gerçekleştirebilmenizi elde eden kartınızı da ne olursa olsun resmi satış noktasından almanızı önermekteyiz. Bu mevzuda resmi satış noktası olan siteler üstünden ön ödemenizi süratli ve kolay bir halde havale yöntemi ile gerçekleştirebilirsiniz. Bu aşamada Paykasakarti.net sitemiz olarak işlemlerinizi anında gerçekleştirebilmeniz için çalıştığımız bankalar ise şu şekildedir; “Akbank, Güvence Bankası, İş Bankası, DenizBank, Yapı Kredi Bankası, FinansBank, Ziraat Bankası ve VakıfBank banka hesabınızın web bankacılığı yada Atm üstünden banka havalesi yapabilirsiniz”.

 

9 thoughts on “Paykasa Nasıl Satın Alınır?

  1. Siteye girdiğimde aklımda sorular vardı malum paykasa dolandırıcı siteleri çoğaldı ama eren bey her aradığımda yardımcı oldu bütün sorularımın cevaplarını aldım ilk alışımı yaptım saniyeler içinde kod geldi sorunsuz çalıştı teşekkür ederim eren beye hayırlı bol kazanclar

  2. Pingback: Paykasa Satın Al – Paykasakartı

  3. 3 senedir paykasa kullanmaktayım değişik sitelerden bu hizmeti aldım ama bu site kadar en düşük ve en hızlı güvenilir şekilde daha önce karışılaşmamıştım bize bu hizmetleri sunan paykasakarti.net çalışanlarına teşekkür ederim

  4. Pingback: Paykasa Bozdurma - Paykasakarti.net

  5. Pingback: Paykasa fiyatları ve paykasa kampanyaları - Paykasakarti.net

Bir Cevap Yazın